Nasza misja

„Dajemy wytchnienie, każdemu kto chce odetchnąć czystym, eterycznym powietrzem lasu aby przewietrzyć głowę zrównoważonymi ideami, widocznymi w perspektywie”.

Leśny Ośrodek Szkoleniowy położony jest w sercu Wielkopolskiego Parku Narodowego, z dala od zgiełku wielkiego miasta. Rekreacji sprzyjają otaczające lasy z urozmaiconą florą i fauną, przepływająca w pobliżu rzeka Warta oraz liczne szlaki turystyczne i rowerowe. Spokojna okolica i bliskość przyrody to tylko niektóre z atutów tego miejsca, dzięki którym można w pełni się zrelaksować i odpocząć.

Teren Ośrodka o powierzchni blisko 2,5 h porośnięty jest bujną roślinnością. Znajdują się tutaj m.in. ogród z oczkiem wodnym i miejscem do odpoczynku oraz dwa wyposażone w ławy i stoły specjalne wydzielone i zadaszone miejsca dla naszych Gości , świetnie nadające się do organizowania eventów na świeżym powietrzu.

Leśny Ośrodek Szkoleniowy specjalizuje się w organizowaniu różnego rodzaju warsztatów, spotkań, imprez firmowych, imprez plenerowych czy przyjęć okolicznościowych takich jak wesela, uroczystości komunijne, jubileusze, kameralne spotkania, bale sylwestrowe i karnawałowe. Nasz obiekt doskonale nadaje się do organizacji różnego rodzaju szkoleń czy konferencji.

Obiekt dysponuje bogatą na około 80 miejsc bazą noclegową. Oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje 1,2,3,4- osobowe typu standard oraz podwyższony standard, a także wygodny apartament z biurem i osobną sypialnią. Każdy pokój posiada niezależną łazienkę, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, czajnik i telewizor z płaskim ekranem.   

 

Chcesz odpocząć? Przyjedź do Puszczykowa!

Rzeka Warta